Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Politechnika Lubelska łamie regulamin studiów

Utworzony przez umcsiak, 6 listopada 2009 r. o 09:31 Powrót do artykułu
Po to ta afera, że nie każdy pracodawca wieży na słowo. A co do zaświedczeń to użędowy czas ważności tekiego kwitka to jest 30 dni. Pracodawcy mają rację, że nie wieżą na słowo, ponieważ takie zaświadczenie jak wydaje Politechnika to można bez problemu podrobić.
Co ty pieprzysz? Nie ma żadnych ograniczeń czasowych. A nawet jak są, to nie widzę problemu w tym, żeby jak się oczekuje podwyżki, zaświadczenie pokazać w terminie do 30 dni. Dyplom też sobie możesz podrobić i to wcale z niewiele większym nakładem niż zaświadczenie. Jeśli pracodawca jest taki podejrzliwy, to zawsze może zadzwonić do dziekanatu i zapytać czy taki człowiek faktycznie obronił pracę. Z tym, ze jak już wspomniałem - jak ktoś nie chce, to sobie zawsze jakiś problem znajdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co ty pieprzysz? Nie ma żadnych ograniczeń czasowych. A nawet jak są, to nie widzę problemu w tym, żeby jak się oczekuje podwyżki, zaświadczenie pokazać w terminie do 30 dni. Dyplom też sobie możesz podrobić i to wcale z niewiele większym nakładem niż zaświadczenie. Jeśli pracodawca jest taki podejrzliwy, to zawsze może zadzwonić do dziekanatu i zapytać czy taki człowiek faktycznie obronił pracę. Z tym, ze jak już wspomniałem - jak ktoś nie chce, to sobie zawsze jakiś problem znajdzie.
Zajrzyj sobie do KPA i przeczytasz, że wszystkie zwykłe zaświadczenia i decyzje ważne są przez 30 dni. Po drugie według prawa oświatowego kwalifikacje nauczycieli uznaje się po przedstawieniu odpowiednich dyplomów lub świadectw, nic tam nie pisze o zaświadczeniach, a jest wielka różnica między świadectwem a zaświadczeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baton napisał:
to ktoś po tej ,,uczelni" wogóle znajduje pracę?
Jesteś bardzo niedoinformowany i nie wiesz co piszesz. Studiowałem budownictwo, ja jak i wszyscy moi koledzy znaleźli pracę od ręki. A to że bierzesz uczelnia w cudzysłów świadczy o twojej arogancji i cwaniactwie, a prościej mówiąc chamstwie. Obym takich jak ty, spotykał jak najmniej w mojej karierze-kierownika budowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam nie narzekam. Leci mi 7-my rok studiów i jestem zadowolony z PL. Kolejny zmyślony artykuł żeby zwiększyć nakład. Wystarczy wziąść zaświadczenie o ukończeniu studiów jeśli się komuś spieszy. A i jeszcze jedno, panie wdziekanacie są życzliwe. Nie wiem jak na innych wydziałach, ale mówię o swoim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...